Bylinná ústní voda Dr. Landy

léčba paradentózy, kývání zubů, krvácení dásní, zápach z úst, byliny, ústní voda, DrLanda, zubař, stomatolog

obchod-jh.cz

Bylinná ústní voda Dr. Landy

 

Získala cenu za nejlepší dentální produkt roku 2008 ! Ústní voda Dr. Landy získala na Světovém kongresu integrované medicíny v rakouském Wolfsbergu zlatou medaili za nejlepší dentální produkt roku 2008 v oblasti celostní medicíny - Gold Award for "Best Holistic Dental Product 2008". Cenu převzal MUDr. Jiří Landa z rukou prezidenta W.A.U. Profesora Sir Kevin Roy Lewina na slavnostním galavečeru, který proběhl v historickém sále radnice ve Wolsbergu v pátek 22.8. 2008. Odborná porota Světového kongresu integrované medicíny udělila zlatou medaili produktu Dr. Landy na základě vynikajících výsledků dosažených při léčení zánětu dásní a parodontózy.

Bylinná ústní voda Dr. Landy

Bylinný preparát určený především pro těžké případy zánětu dásní a parodontózy. Je nezbytnou součástí prevence a profesionální ústní hygieny lidí se zvýšeným rizikem vzniku zánětu dásní a parodontózy.
Zastavuje krvácení dásní
Odstraňuje nebo snižuje viklavost zubů
Zastavuje ústup kostěného lůžka zubu
Zabraňuje vypadávání zubů a implantátů
Zastavuje odhalování krčků
Odstraňuje příčiny zápachu z úst
Omezuje tvorbu zubního kamene

 bylinná ústní voda Dr.Landy

 

VIDEO

 

****** VIDEO - Dr.Landa v pořadu „Dobrá rada nad zlato na ČT1- KLIKNI ZDE *****

Čistě přírodní produkt

Ústní voda Dr. Landy je čistě přírodní dvousložkový (složka I a složka II) produkt složený z výtažků bylin a propolisu bez jakýchkoli chemických nebo konzervačních látek.


Silný a rychlý účinek

Ústní voda Dr. Landy se vyrábí podle vlastní chráněné technologie, která výrazně zesiluje pozitivní efekt bylinných léčivých látek a zvyšuje účinky ústní vody proti zánětu dásní a parodontóze. První jasné známky zlepšení stavu vašich dásní poznáte po 10 až 15 dnech správného a pravidelného používání ústní vody Dr. Landy.


Výrazný efekt dvousložkové kombinace

Ústní voda Dr. Landy je unikátní kombinací dvou složek- ústní vody I a ústní vody II. Jedinečná vzájemná kombinace těchto dvou složek a správný způsob jejich aplikace (dodržení návodu k použití) zajišťuje dosažení maximálního účinku ústní vody na postižené dásně.


Zvolte si poměr ředění podle individuální snášenlivosti

Ústní voda Dr. Landy (složka I a složka II) je koncentrovaný roztok, který doporučujeme ředit vodou, nejlépe v poměru 1:1. V případě potřeby je však možné zvolit poměr ředění podle individuální snášenlivosti pacienta nebo použít ústní vodu neředěnou.


Vhodná i pro těhotné a kojící ženy

Ústní voda Dr. Landy se může užívat i v době těhotenství a kojení. Je třeba ovšem vyloučit alergickou reakci na výtažky z bylin a na výtažky z propolisu! Ústní voda se nepolyká a proto neovlivní průběh těhotenství ani kojení. Ústní vodu doporučujeme použít ředěnou 1:1 nebo podle individuální snášenlivosti.

Doporučená aplikace ústní vody při těžkých zánětech dásní

Maximálního efektu účinných léčivých látek ústní vody na postižené dásně docílíte dodržením doporučeného způsobu aplikace, tedy dodržením návodu k použití. Důležitým předpokladem je samozřejmě dokonalé vyčistění zubů před aplikací ústní vody.

V těžších případech onemocnění dásní však doporučujeme vyzkoušet speciální aplikační metodu Dr. Landy, která spočívá v dokonalém promasírování a ošetření nemocných dásní. Postupujte tímto způsobem:
Připravte si ústní vodu a profesionální měkký zubní kartáček . 
Nejprve proveďte dokonalé vyčištění zubů kvalitním zubním a mezizubním kartáčkem. Dodržujte správnou techniku čištění .viz níže 
Potom namočte kartáček do neředěné ústní vody I (složky I) a jemně masírujte postižené dásně. Postup opakujte. Po namasírování dásní důkladně propláchněte ústa složkou I. Poměr ředění ústní vody pro výplach zvolte podle individuální snášenlivosti.
Potom namočte kartáček do neředěné ústní vody II (složkyII) a postupujte stejným způsobem jako u složky I. Nakonec ústa důkladně propláchněte ústní vodou II. Poměr ředění ústní vody pro výplach zvolte podle individuální snášenlivosti.

Používejte správnou techniku čištění zubů

Zuby bychom si měli důkladně čistit dvakrát denně. Ráno po snídani a večer po posledním jídle. Nejdůležitější je večerní hygiena před spaním. Zbytky potravin nalepené na zubech páchají největší škody právě v noci, protože jazyk a rty, které při mluvení neustále stírají nečistoty z povrchu zubů, spí spolu s námi. Stejně tak slinné žlázy, které ředí možný škodlivý obsah dutiny ústní a tím vznikající zubní plak slinami. Protože v noci je v dutině ústní teplota vlhko, je to pro bakterie úplný ráj, kde se mohou množit. Nezapomeňte však, že zuby bychom si měli vyčistit po každém jídle. Délka čištění je individuální a záleží na naší zručnosti. Neměla by však být kratší než 2 nebo 3 minuty.

 

Čištění zubů kartáčkem - doporučený postup

Začněte horní čelistí. Nejprve vyčistíme vnější plošky zubů. Přiložte kartáček v úhlu 45° k dásním tak, aby se štětiny dotýkaly zubů i dásní. Jemně kartáčkem zavibrujte a stáhněte plak ze zubu směrem od dásně k zubu.Tímto způsobem nejprve vyčistěte vnější plošky všech zubů v horní čelisti a po té čistěte stejným způsobem vnitřní plošky.Vnitřní plošky předních zubů se čistí kartáčkem přiloženým kolmo k předním zubům tak, aby polovina hlavy kartáčku dosahovala za přední zuby. Čistěte jemnými pohyby směrem nahoru a dolů.Nakonec čistíme kousací plochy zubů. Přiložte kartáček kolmo k zubům a jemným pohybem vpřed a vzad vyčistěte kousací plochy.Stejně postupujte i u dolní čelisti
 

Mezizubní čištění kartáčkem


Zubní kartáček dokáže vyčistit pouze kousací, vnější a vnitřní plošky zubů. Důležité mezizubní prostory zůstávají nedotčené. A přitom právě tam se hromadí zubní plak, který dráždí dásně a odvápňuje sklovinu. Imunitní reakce dásní se projeví překrvením a zvýšenou citlivostí. Dlouhodobým drážděním dochází k zánětům dásní a vzniku parodontitidy. Používání mezizubních kartáčků a zubní nitě je proto nezbytné! Mezizubní kartáček je nezbytným pomocníkem především v zadní části chrupu. Čistí nejlépe mezizubní prostory stoliček. Abychom je mohli správně a efektivně používat, je třeba nejprve provést odstranění zubního kamene z těchto prostor a vybrat takovou velikost mezizubního kartáčku, který tento prostor beze zbytku vyplní a zajistí tak dokonalou očistu. Kartáček zaveďte opatrně šikmo do prostoru mezi zuby, abyste si neporanili dáseň a pohybujte s ním rovně vpřed a vzad. Nikdy neotáčejte drátkem mezi zuby, mohlo by tak dojít k uvolnění štětinek. Kartáček se používá denně, na začátku večerního nebo i ranního čištění, bez pasty jen namočený do vody, popřípadě do nějakého desinfekční
ho roztoku.

Mezizubní čištění dentální nití


Tam kde nemůžeme použít mezizubní kartáček, nám poslouží dentální nit. Dentální niť je vhodná převážně pro mezizubní čištění v přední části chrupu. Čištění zubů dentální nití vyžaduje určitou zručnost, které je třeba se naučit. Těm lidem, kteří mají problém s nití manipulovat, můžeme doporučit zavaděč niti nebo speciální nit v párátku - flosetu.

Čištění jazyka


Nezapomeňte ani na čištění jazyka. Zápach z úst vzniká přibližně v devadesáti procentech případů přímo v dutině ústní. Spoustu lidí trápí špatný dech, který je však většinou spojen právě se špatnou hygienou dutiny ústní. Je proto nutné si všímat i jak vypadá náš jazyk. Pokud je rozbrázděný, má hluboké rýhy nebo je povlečen vlhkým bílým povlakem, znamená to že je semeništěm bakterií, které způsobují v ústech nepříjemný zápach. V takovém případě použijeme škrabku na jazyk, pomocí které škodlivé bakterie odstraníme. Můžete použít i běžný zubní kartáček, kterým stírejte jazyk směrem zezadu dopředu, abyste odstranili škodlivé bakterie.

 

Položek na stranu: Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.obchod-jh.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Bylinná ústní voda Dr. Landy léčba paradentózy, kývání zubů, krvácení dásní, zápach z úst, byliny, ústní voda, DrLanda, zubař, stomatolog

Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.obchod-jh.cz