Bylinná ústní voda Dr. Landy - český popis výrobku

léčba paradentózy, kývání zubů, krvácení dásní, zápach z úst, byliny, ústní voda, DrLanda, zubař, stomatolog

obchod-jh.cz

Bylinná ústní voda Dr. Landy - český popis výrobku

 

Bylinná ústní voda Dr.Landy - návod k použití

 " česky "

Produkt:

Jde o dvě bylinné ústní vody složené pouze z výtažků bylin a propolisu. Jedná se o jediný přípravek, který dokáže zvrátit proces paradentózy a pomoci tělu obnovit kostní lůžko zubu!!!

Kombinace těchto dvou ústních vod zvyšuje celkový výsledný účinek, pokud je správně dodržován návod k použití

Hlavní účinky:

- používá se k hygieně dutiny ústní u osob se zvýšenou citlivostí dásní s se sklonem ke krvácivosti.

- omezuje nežádoucí bakteriální osídlení dutiny ústní, které bývá příčinou zánětu dásní, nepříjemného zápachu z úst a především příznaky paradentózy včetně hybnosti zubů

- zkvalitňuje mikrobiální prostředí v ústech

- krvácení jako projev paradentózy mizí po několika dnech používání

Po konzultaci se stomatologem lze účinek ústní vody potencovat kombinací s antibiotiky

Návod k použití

 (balení obsahuje dvě lahvičky)

1. výplach dutiny ústní se nejprve provádí ústní vodou č.1, následně vodou č.2

2. doporučuje se intenzivní proplachování 1-3 minuty

3. ústní vodu nepolykejte

4. k výplachu je možno používat bylinnou ústní vodu neředěnou v objemu 10-15 ml nebo lze naředit vodou v poměru 1:1 popřípadě více dle individuální snášenlivosti

5. bylinná ústní voda se používá po vyčištění zubů

Poznámka:

V průběhu požívání ústní vody se může na přechodnou dobu objevit lehké zbarvení zubů způsobené obsahem přírodních pigmentů, které přirozeně vymizí důkladným mechanickým čištěním zubů některou zubní pastou s bělícími účinky. Výrobek nesmí používat díky alkoholu řidiči,děti a lidé mající alergii na nějakou složku z výrobku.Je dobré používat i jako prevence 1x týdně.Bylinná ústní voda I.


INCREDIENTS (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Potentilla Erecta, Polygonum Bistorta, CetrariaIslandica, Arctium Lappa, Majorana Hortensis, Viola Tricolor, Taraxacum Officinale, Quercus Robur, Acorus Calamus, Hamamelis Virginiana, Aesculus Hippocastanum, Tropaeolum Majus, Juglans Regia, Malva Alcea, Malva Sylvestris, Malva Mauritiana, Thymus Vulgaris, Fragaria Vesca, Plantago Lanceolata, Thymus Eupatoria, Helichrysus Arenarium, Calluna Vulgaris, Hyssopus Officinalis, Syzygium Aromaticum Bylinná ústní voda II.


INCREDIENTS(INCI): Aqua, Alcohol Denat., Propolis, Polygonum Bistorta, Centraria Islandica, Calendula Officinalůis, Arctium Lappa, Taraxacum Officinale, Hamamelis Virginiana, Viola Tricolor, Aesculus Hippocastanum, Helichrisum Arenariun, Thymus Vulgaris, Equisetum Arvense, Agrimonia Eupatoria, Malva Alcea, Malva Sylvestris, Malva Mauritiana

Paradentóza (parodontitis)

Jde o bakteriální infekci dásní, které často, avšak ne vždy, předchází zánět sliznice dásní. Tělo se tuto infekci snaží odstranit vytvářením substancí způsobujících destrukci vaziva přiléhajícího k zubu a okolí kosti, což jsou struktury připevňující zuby k dásní. Pokud dojde k tomuto stavu, zuby se začnou hýbat. Vzniklý prostor mezi zubem a dásní tak umožní větší hromadění bakterií. Pokud se popsaný stav neléčí, dochází ke ztrátě zubu. Parodontitida je většinou relativně bezbolestná. Jedním z prvních příznaků bývá krvácení z dásní při čištění zubů. Počátek výraznější bolesti pak signalizuje vznik abscesu.

Hlavní příznaky paradentózy jsou:

zánět dásní, parodontální choboty, poškozování zubního cementu, postupná likvidace vazů a kosti, následkem čehož se zuby začnou viklat a hrozí jejich vypadnutí nebo vytržení.

Dalším nepříjemným projevem masivního zánětu parodontu je zápach z úst způsobený krvácením z dásní s eventuální příměsí hnisu.

Paradentóza se týká i zdravých lidí, kteří celý dosavadní život o své zuby vzorně pečovali.

Specialisté

ODBORNÝ NÁVOD K POUŽITÍ

(zkušenosti stomatoložky MUDr.Hany Jeřábkové)

Osvědčený způsob při:

I. Chronická parodontitida, gingivitida, krvácivost dásní, parodontitida jako projev celkového onemocnění, mírná hybnost zubů, udržovací terapie parodontu

1)   3-4 týdny výplachy, potírání nejméně 2x denně

2)  měsíc výplachy 1x denně

3)   2-3 měsíce 1x za 3 dny

4)   udržovací 1x týdně

II. Agresivní parodontitida, tvorba parodontálních abscesů, parodontitida s endodontickou komplikací, putování zubů

1) Ústní voda potencuje účinek širokospektrých ATB (např. Rovamycin, Dalacin). Spolupůsobením zvyšují účinky. Například: lze používat ústní vodu s Rovamycinem

3 M.I.U. V každém případě se před začátkem užívání antibiotik poraďte se svým lékařem.

(antibiotika jsou na předpis)

Nejčastější užití: 1 tableta po 12 hodinách po dobu deseti dnů

(tj. 2 balení) a zároveň 4x denně vyplachovat dutinu ústní vodou po

každém jídle po dobu užívání ATB. Ředíme-li ústní vodu,

užíváme 8x denně.

Specialisté

V nejtěžších případech paradentózy se užívá 1 tableta po 8 hodinách po dobu 10 dnů (tj. 3 balení), a zároveň 4x denně vyplachovat dutinu ústní vodou po každém jídle po dobu užívání ATB. Ředíme-li ústní vodu užíváme 8x denně.

2) Skončí-li klient s užíváním antibiotik, doporučujeme 1-2 měsíce vyplachovat dutinu ústní 2x denně (ráno a večer). 3) cca 1 měsíc 1x denně

4) 2x týdně jako udržovací

Možné způsoby aplikace ústní vody

a) výplachy koncentrovaným roztokem nebo ředěným roztokem (lze ředit vodou v poměru 1:1 nebo více)

b) zakapávání

c) potírání (pomocí vatové tyčinky)

 

 

 

Dopisy redakci

 

 

Velký ohlas vzbudil článek Nebojte se paradentózy, který jsme otiskli v minulém čísle. Podobnou zkušenost, s jakou se nám svěřila MUDr. Hana Jeřábková, mají i naši čtenáři.

"Již mnoho let mě trápí problémy spojené s paradentózou," píše například paní Marcela Lukavská z Kladna. "Začalo to krvácivostí dásní, jak čas plynul, objevila se pohyblivost zubů, některé se pro velké uvolnění musely vytrhat a co víc, začaly mě trápit bolestivé hnisavé záněty chobotů. Lékař mi doporučil prostředky pro ústní hygienu, pravidelně odstraňoval zubní kámen, ale bohužel celý proces pokračoval. Pomyšlení, že ztratím celý chrup a budu mít celkovou protézu, mě doslova děsilo. Pak jsem se náhodně doslechla o zubní lékařce MUDr. Draškovičové, která používá s úspěchem pro léčbu paradentózy právě vámi zmíněnou bylinnou ústní vodu Dr. Landy. Při první návštěvě mi vysvětlila, že už několik desítek jejich pacientů tuto kúru podstoupilo s výborným výsledkem. Neměla jsem co ztratit, takže i když jsem byla poměrně skeptická, souhlasila jsem, že budu 14 dní vyplachovat ústa bylinnou ústní vodou. Musím říct, že jsem byla velmi překvapená, jak rychle ustoupily všechny problémy v ústech. Krvácivost dásní naprosto zmizela, zuby se zpevnily. To ve mně vzbuzuje naději, že si své zuby zachovám a nebudu muset používat protézy." V podobném duchu se nesly i další dopisy.

"Velmi mě zaujal článek o zázračné ústní vodě Dr. Landy," píše například Jan Veselý z Prahy. "Ačkoliv na podobné "zázraky" normálně nevěřím, přece jen jsem neodolal a nechal si ústní vodu zaslat od výrobce. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistil, že vše skutečně funguje tak, jak v článku popisujete!

Ráno si čistím zuby bez toho, že bych měl plná ústa krve, zuby, se kterými jsem se už téměř rozloučil, nakonec, zdá se, půjdou zachránit. Předejte můj velký dík panu doktorovi!" končí svůj dopis.

"Bylinnou vodu Dr. Landy používám už rok," píše Eva Konečná z Brna. "Vše je tak, jak popisujete. Hybnost zubů se zmenšila, zachránily se dokonce i ty, které paní zubařka už považovala za ztracené. Mohu ji vřele doporučit každému, kdo se trápí s paradentózou. Škoda jen, že není na předpis. Je to totiž dokonalý lék!"

 

 

 

Nebojte se paradentózy

 

 

V minulých číslech jsme si říkali, co to vlastně ta obávaná paradentóza je. Vysvětlili jsme si, že jde o chronické onemocnění parodontu (závěsného aparátu), které vede ke zvýšené hybnosti zubů a dále až k jejich ztrátě. A také jsme našli řešení, jak s ní bojovat.

Prostředkem téměř zázračným je totiž podle názorů mnohých zubních lékařů i pacientů Bylinná ústní voda Dr. Landy. Ta dokáže jednak zmírnit projevy paradentózy až do takové míry, že lze zachránit zuby, jednak zlikvidovat záněty dásní, případně jejich krvácivost.

Zázrak v lahvičce

Mnoho zubních lékařů ji svým pacientům už doporučuje. Například MUDr. Hana Jeřábková vzpomíná, jak se před čtyřmi lety s novou ústní vodou na léčbu paradentózy seznámila. "Přišla ke mně paní z Uhříněvsi a už při prvním vyšetření bylo jasné, že jde o zuby určené k extrakci. To pacientka ale rozhodně odmítla. Hledali jsme tedy způsob, jak je zachránit. Tehdy jsem poprvé narazila na Bylinnou ústní vodu Dr. Landy. Moc jsem v její účinek nevěřila, ale v tomto případě nebylo co ztratit. Byla jsem velice překvapená, když pacientka přišla po měsíci na kontrolu. Hybnost zubů se prokazatelně zmenšila. Voda zabrala téměř zázračně. Doporučila jsem ji aplikovat dál.

Dnes se zuby nehýbou, dásně nekrvácejí a pacientka je schopná se normálně najíst, což si nemůže vynachválit. Předtím měla obrovské problémy při příjmu potravy. Od té doby jsem se o účinku tohoto čistě přírodního přípravku přesvědčila ještě několikrát. A víte, co je na tom nejlepší? Že účinkuje s takovou rychlostí."

 

 

 

Nebojte se paradentózy

 

 

Také se klepete strachy v čekárně, sotva uslyšíte ten děsný zvuk zubní vrtačky? Jste hrůzou bez sebe, jakmile zjistíte, že bude třeba navštívit zubaře? A padne-li slovo vytrhnout, máte blízko k mdlobám? Potom možná máme pro vás pár dobrých zpráv.

Jedním z největších strašáků nás, výše popsaných pacientů, je paradentóza. Bohužel obvykle "obšťastní" právě nás, strašpytle, protože se dlouho snažíme tvářit jakoby nic. No tak nám trochu krvácejí dásně, sem tam je nějaký ten zubní kámen a dech po ránu také není zcela svěží. To přece ještě vůbec nic neznamená. Nebo snad ano?

Když se zuby hýbou

"Bohužel, krvácivost dásní bývá dost často průvodním jevem masivního zánětu," vysvětluje stomatoložka MUDr. Hana Jeřábková. "To by ještě nebylo nic tak hrozného, kdyby pacienti návštěvu u nás neoddalovali do doby, kdy už dochází k chronickému onemocnění parodontu (závěsného aparátu), které vede ke zvýšené hybnosti zubů a dále až k jejich ztrátě. V té chvíli už je každá rada drahá. Obzvláště proto, že pokud takovému pacientovi doporučíme léčbu u paradentologa, často odmítá. Je si vědom toho, že specialista kromě odstranění kamene a masáží může volit i operativní léčbu a to je pro mnohé z pacientů nepřijatelné.

Kolikrát jsem jen v ordinaci slyšela, že to si radši nechá zuby vypadat. Většina pacientů ovšem ve skrytu duše doufá, že to tak nedopadne."

Zázrak v lahvičce

MUDr. Hana Jeřábková vzpomíná, že přesně takhle se před čtyřmi lety seznámila s novou ústní vodou na léčbu paradentózy. "Přišla ke mně paní a už při prvním vyšetření bylo jasné, že jde o zuby určené k extrakci. To pacientka ale rozhodně odmítla. Hledali jsme tedy způsob, jak je zachránit.

Tehdy jsem poprvé narazila na Bylinnou ústní vodu Dr. Landy. Moc jsem v její účinek nevěřila, ale v tomto případě nebylo co ztratit. Byla jsem velice překvapená, když pacientka přišla po měsíci na kontrolu. Hybnost zubů se prokazatelně zmenšila. Voda zabrala téměř zázračně. Doporučila jsem ji aplikovat dál.

Dnes se zuby nehýbou, dásně nekrvácejí a pacientka je schopná se normálně najíst, což si nemůže vynachválit. Předtím měla obrovské problémy při příjmu potravy. Od té doby jsem se o účinku tohoto čistě přírodního přípravku přesvědčila ještě několikrát. A víte, co je na tom nejlepší? Že účinkuje s takovou rychlostí."

 

 

 

Nebojte se paradentózy

 

 

Mnozí z vás našli pod stromečkem krabičku s Bylinnou ústní vodou Dr. Landy. První výsledky se začínají dostavovat a my jsme moc rádi, že jste se rozhodli s námi o ně podělit.

"Musím se přiznat, že jsem byla poměrně skeptická," napsala nám Eva Koppeová z Prahy. "Časopisy se hemží podobnými reklamami na zázračné přípravky a tak, když jsem zjistila, co mi manžel přichystal jako vánoční překvapení, byla jsem spíše naštvaná. Vodu jsem začala užívat jen proto, abych mu udělala radost. Dnes, po více než šesti týdnech nevím, kdo z nás má radost větší. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že s krvácením z dásní, které mě doprovázelo už od puberty, je skutečně konec a navíc se mi dokonce přestal kývat i zub určený k vytržení. Jsem nadšená a moc děkuji Vám a Dr. Landovi."

Stejnou zkušenost má i pan Petr Nový z Ostravy. Tomu koupila bylinnou vodu dcera a také on zpočátku v její účinky příliš nevěřil. "Protože jsem od přírody šťoura, dokonce jsem ji odnesl ke svému zubaři, abych si neublížil. Zkonstatoval, že s přípravkem velkou zkušenost nemá, ale ublížit by mi prý neměl. Jaké bylo jeho překvapení, když musel počátkem týdne zkonstatovat, že stav mého chrupu se výrazně zlepšil. Paradentóza, díky které jsem se nemohl ani pořádně najíst, výrazně ustoupila, zuby se zpevnily.

Lékař nejprve nechtěl věřit tomu, že by něco takového mohla způsobit bylinná voda. Nic jiného jsem ovšem neužíval, takže tento závěr musel nakonec přijmout. Ačkoliv je k podobným přípravkům velmi skeptický, bylinnou ústní vodu Dr. Landy teď díky mně doporučuje i ostatním pacientům."

 

Položek na stranu: Řadit podle: Zobrazení:
Výběru neodpovídá žádná položka
Copyright © www.obchod-jh.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

Bylinná ústní voda Dr. Landy - český popis výrobku léčba paradentózy, kývání zubů, krvácení dásní, zápach z úst, byliny, ústní voda, DrLanda, zubař, stomatolog

Katalog partnerů | e-obchodak.net

© www.obchod-jh.cz